Parrot CK 3400

Cena produktu Parrot CK 3400 není známa.

 

Popis produktu Parrot CK 3400: PARROT CK 3400 LS-COLOR umožňuje uživateli široký výběr telefonů od různých značek a velikostí, nevyžaduje žádný držák, umožňuje hlasově vytáčet až 200 telefonních čísel pu telefonu), při příchodu... > více informací


Parrot CK 3400 - popis

nahoru

PARROT CK 3400 LS-COLOR umožňuje uživateli široký výběr telefonů od různých značek a velikostí, nevyžaduje žádný držák, umožňuje hlasově vytáčet až 200 telefonních čísel pu telefonu), při příchodu hovoru Vám oznámí kdo volá a zobrazí fotografii, volaného/volajícího, pokud ji máte přiřazenou u kontaktu ve Vašem telefonu, pamatuje si spárování až s pěti mobilními telefony, umožňuje užití tzv. klíčových slov pro hlasové přijetí či ukončení hovoru, umožňuje připojení k audiosoustavě vozidla... Navíc vestavěný GPS příjmač + GPS anténa. Při spojení sady s mobilním telefonem dochází k synchronizaci telefonních adresářů obou zařízení. Na panelu se pak zobrazuje volané i příchozí číslo nebo jméno, lze vybírat pomocí písmen z tel. seznamu. Na panelu se aktivuje a ukončuje hovor, aktivuje hlas. vytočení, umožňuje redial. Rozsah funkcí je však závislý na typu telefonu a jeho možnostech. Dosah 6m.

Výrobce Parrot

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Parrot CK 3400 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Bondovky a náhlavní sady.

Nejlevnější Parrot CK 3400 akční ceny - Levné Parrot CK 3400

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Parrot CK 3400 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Parrot CK 3400 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Handsfree sady do auta.