BT HF Sony Ericsson HCB-700 CarKit

Cena produktu BT HF Sony Ericsson HCB-700 CarKit není známa.

 

Popis produktu BT HF Sony Ericsson HCB-700 CarKit: Nová hands free sada HCB-700 je první Bluetooth HF sada Sony Ericsson s displejem zobrazujícím identifikaci volajícího s možností nastavit barvu podsvícení, podporuje hlasové ovládání a její ovlád... > více informací


BT HF Sony Ericsson HCB-700 CarKit - popis

nahoru

Nová hands free sada HCB-700 je první Bluetooth HF sada Sony Ericsson s displejem zobrazujícím identifikaci volajícího s možností nastavit barvu podsvícení, podporuje hlasové ovládání a její ovládání je rozděleno do dvou jednotek. To zvyšuje bezpečnost a praktičnost. Připevněte ovládací jednotku tak, abyste ji měli po ruce, barvu displeje lze upravit tak, aby ladila s barvou displeje v autě. Spojena s telefonním seznamem ve vašem MT. Pro modely: D750i, K600i, K700i, K750i, P800, P900, P910i, S700i, T610, T630, V800, W800i, Z1010, Z600, Z800 Sada HCB-700 představuje funkci Volba čísel hlasem, s níž vyřizování hovorů v autě nevyžaduje použití rukou – a proto je mnohem bezpečnější. Stačí nahlas vyslovit telefonní číslo a HCB-700 vám ho vytočí. Rychlým pohledem na informační displej můžete zjistit, kdo volá – a rozhodnout se, zda přijmete nebo odmítnete hovor. Bezpečnost Nainstalujte ovládací jednotku blízko ruky a připevněte informační displej do úrovně očí – HCB-700 umožňuje přizpůsobit si sadu handsfree podle vlastních potřeb. Pohodlná a praktická sada handsfree znamená bezpečnější řízení. S HCB-700 můžete začít vyřizovat hovory od okamžiku, kdy nasednete do auta – dokonce ani nemusíte vyndávat mobilní telefon z kapsy.

Výrobce Sony Ericsson

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BT HF Sony Ericsson HCB-700 CarKit užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Bondovky a náhlavní sady.

Nejlevnější BT HF Sony Ericsson HCB-700 CarKit akční ceny - Levné BT HF Sony Ericsson HCB-700 CarKit

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější BT HF Sony Ericsson HCB-700 CarKit stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější BT HF Sony Ericsson HCB-700 CarKit najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Handsfree sady do auta.